Únor 2010

OMG!!

23. února 2010 v 19:23 | °°WeWuNkA°° |  >>legrační obrázky<<
amaterii.cz1
Tak bych taky chtěla pít čaj!!!:DD

Tagže mám jednou měsíčně navštívit psychiatra jo??Ten kdo to psal byl asi určitě sjetej...xDD

14. února 2010 v 14:59 | °°WeWuNkA°° |  >>Blbosti<<
Vodnář Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a lidé tě nemohou ani vystát.

Ryby Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo KGB. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovada.
Beran Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí.
Býk Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ,i zadarmo.Většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš, páchnou ti ústa.
Blíženci Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic, jsi pokrytecký lakomec.
Rak Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravný vůl... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno.
Lev Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající.
Panna Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné puntičkářství vyvádí z rovnováhy všechny tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city,miluješ jen z rozumu. Z Panen se stávají dobří politici a provozovatelé veřejných domů.
Váhy Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě střelenej . Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pěti miliony. Většina žen ve znamení Vah jsou podvyživené neduživky. Každý člověk narozený ve znamení Vah by měl jednou měsíčně navštívit psychiatra.
Štír Nespolehlivý a zrůdně mazaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku,ale díky bohu většinu štírů ještě včas odchytají a umístí do blázinců...
Střelec Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí i jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Hodně jich najdete na hřbitově,protože se brzy upijí k smrti ...
Kozoroh Jsi konzervativní a z rizika se vždycky posereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský prase. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů sexuálně frigidních ...

Stupně teploty...xD

14. února 2010 v 14:57 | °°WeWuNkA°° |  >>Blbosti<<

Stupně teploty xD

+18°C Obyvatelé Havaje si berou na noc dvě přikrývky.

+10°C Obyvatelé helsinských činžáků vypínají topení. Rusové pěstují kytičky.

+2°C Italská auta nejdou nastartovat.

0°C Destilovaná voda zamrzá.

-1°C Dech se stává viditelným. Rusové jedí zmrzlinu a popíjejí studené pivo.

-4°C Pes se ti snaží nacpat do postele.

-8°C Bezdomovci vlézají na noc do krabic.

-10°C Francouzská auta přestávají startovat.

-12°C Politikové začínají mluvit o bezdomovcích.

-15°C Americká auta nejdou nastartovat.

-18°C Helsinští nájemníci zapínají topení. Obyvatelé Havaje už zmrzli.

-20°C Dech se stává slyšitelným.

-21°C Pokud vůbec dostaneš psa na vyčůrání ven, musíš ho potom ukopnout.

-22°C Bezdomovci si berou dvě krabice přes sebe.

-24°C Německá auta nejdou nastartovat.

-27°C Pes ti zkouší vlézt pod pyžamo.

-29°C Švédské automobily přestávají startovat.

-32°C Bezdomovci zmrzli a jsou v krabicích stohováni za městem.

-33°C Žádné normální, ani ruské auto už nejde nastartovat.

-38°C Rusové si zapínají vrchní knoflíky u košile.

-43°C Ruská auta nestartují už ani na vodku.

-50°C Auto se ti snaží nacpat do postele.

-60°C Obyvatelé Helsinek zmrzli. Tuleni opouštějí Grónsko a stěhují se na jih.

-70°C Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuzněcku organizuje přespolní orientační závod na zahřátí.

-75°C Santa Klaus opouští polární kruh.

-120°C Alkohol zmrzl. Rusové jsou nasraní.

-268°C Hélium zkapalnělo.

-273,15°C Absolutní nula. Ustává pohyb elementárních částic. Rus, žužlaje zmrzlou vodku, připouští, že je pořádná kosa.

Nový??! Áno!! xD

13. února 2010 v 20:12 | °°WeWuNkA°° |  >>MoJe KeCy<<<
Ehm...xD Tak..Jak se Vám líbí tohle??Abych pravdu řekla ,tak nwm..Mě se tamten STRAŠNĚ líbil ae už tady byl moc dlouuho.. :) Tak mi řekněte já ho dyštak zase změnim..x)Mám slušnou zásobu obrázků..:) Tak pište,pistě!!

émoticones tronche 12.émoticones tronche 13.émoticones tronche 14.émoticones tronche 15.émoticones tronche 16.émoticones tronche 17.émoticones tronche 18.